RNF1FTD464K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD464K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF1FTD464K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 464K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF1FTD464K.pdf2.RNF1FTD464K.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF1FTD464K
Číslo dielu RNF1FTD464K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 464K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 812095 pcs Dátový hárok 1.RNF1FTD464K.pdf2.RNF1FTD464K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RNF odpor 464 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 464 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film