RNF1FTD37R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD37R4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF1FTD37R4
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 37.4 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF1FTD37R4.pdf2.RNF1FTD37R4.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF1FTD37R4
Číslo dielu RNF1FTD37R4 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 37.4 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 809455 pcs Dátový hárok 1.RNF1FTD37R4.pdf2.RNF1FTD37R4.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RNF odpor 37.4 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 37.4 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film