RNF1FTD121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD121R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF1FTD121R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF1FTD121R.pdf2.RNF1FTD121R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF1FTD121R
Číslo dielu RNF1FTD121R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 121 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 751610 pcs Dátový hárok 1.RNF1FTD121R.pdf2.RNF1FTD121R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RNF odpor 121 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1 T1 121 1% R