RNF1FTC237K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTC237K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF1FTC237K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 237K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF1FTC237K.pdf2.RNF1FTC237K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF1FTC237K
Číslo dielu RNF1FTC237K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 237K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 774921 pcs Dátový hárok 1.RNF1FTC237K.pdf2.RNF1FTC237K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RNF odpor 237 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 237 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film