RNF18FTC8K25
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC8K25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FTC8K25
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.25K OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FTC8K25.pdf2.RNF18FTC8K25.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18FTC8K25
Číslo dielu RNF18FTC8K25 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.25K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3177127 pcs Dátový hárok 1.RNF18FTC8K25.pdf2.RNF18FTC8K25.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 8.25 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T2 8.25K 1% R