RNF18FTC825K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC825K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FTC825K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 825K OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FTC825K.pdf2.RNF18FTC825K.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18FTC825K
Číslo dielu RNF18FTC825K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 825K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3598281 pcs Dátový hárok 1.RNF18FTC825K.pdf2.RNF18FTC825K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 825 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 825 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film