RNF14FTD887K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD887K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD887K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 887K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD887K.pdf2.RNF14FTD887K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD887K
Číslo dielu RNF14FTD887K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 887K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5645898 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD887K.pdf2.RNF14FTD887K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 887 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF14FTD887KCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 887 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film zloženie Metal Film