RNF14FTD84R5
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD84R5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD84R5
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 84.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD84R5.pdf2.RNF14FTD84R5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD84R5
Číslo dielu RNF14FTD84R5 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 84.5 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2976912 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD84R5.pdf2.RNF14FTD84R5.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) séria RNF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Axial
Ostatné mená RN 1/4 T1 84.5 1% R