RNF14FTD150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD150K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD150K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD150K.pdf2.RNF14FTD150K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD150K
Číslo dielu RNF14FTD150K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5167521 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD150K.pdf2.RNF14FTD150K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 150 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)