RNF14FTD14K7
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD14K7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14FTD14K7
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 14.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF14FTD14K7.pdf2.RNF14FTD14K7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14FTD14K7
Číslo dielu RNF14FTD14K7 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 14.7K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5406773 pcs Dátový hárok 1.RNF14FTD14K7.pdf2.RNF14FTD14K7.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) séria RNF