RNF14DTC8K87
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC8K87
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.87K OHM 1/4W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC8K87.pdf2.RNF14DTC8K87.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC8K87
Číslo dielu RNF14DTC8K87 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.87K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2194007 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC8K87.pdf2.RNF14DTC8K87.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 8.87 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 8.87K 0.5% R