RNF14DTC7K50
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC7K50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.5K OHM 1/4W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC7K50.pdf2.RNF14DTC7K50.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC7K50
Číslo dielu RNF14DTC7K50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 7.5K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2088655 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC7K50.pdf2.RNF14DTC7K50.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 7.5 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/4 T2 7.5K 0.5% R
RNF 1/4 T2 7.5K 0.5% R-ND