RNF14DTC6K34
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC6K34
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.34K OHM 1/4W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC6K34.pdf2.RNF14DTC6K34.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC6K34
Číslo dielu RNF14DTC6K34 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.34K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2231511 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC6K34.pdf2.RNF14DTC6K34.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 6.34 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 6.34K 0.5% R