RNF14DTC60K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14DTC60K4
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 60.4K OHM 1/4W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF14DTC60K4.pdf2.RNF14DTC60K4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14DTC60K4
Číslo dielu RNF14DTC60K4 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 60.4K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2296562 pcs Dátový hárok 1.RNF14DTC60K4.pdf2.RNF14DTC60K4.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 60.4 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 60.4K 0.5% R