RNF14CTC3K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14CTC3K32 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14CTC3K32
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.32K OHM 1/4W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF14CTC3K32.pdf2.RNF14CTC3K32.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF14CTC3K32
Číslo dielu RNF14CTC3K32 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.32K OHM 1/4W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 854117 pcs Dátový hárok 1.RNF14CTC3K32.pdf2.RNF14CTC3K32.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 3.32 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 3.32K 0.25% R