RNF14CTC38K3
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF14CTC38K3
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 38.3K OHM 1/4W .25% AXIAL
listoch: 1.RNF14CTC38K3.pdf2.RNF14CTC38K3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF14CTC38K3
Číslo dielu RNF14CTC38K3 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 38.3K OHM 1/4W .25% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 930373 pcs Dátový hárok 1.RNF14CTC38K3.pdf2.RNF14CTC38K3.pdf
tolerancia ±0.25% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 38.3 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/4 T2 38.3K 0.25% R