RMCF0805FT511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT511R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0805FT511R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511 OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RMCF0805FT511R.pdf2.RMCF0805FT511R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0805FT511R
Číslo dielu RMCF0805FT511R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 511 OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6735432 pcs Dátový hárok 1.RMCF0805FT511R.pdf2.RMCF0805FT511R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RMCF odpor 511 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Cut Tape (CT)