RMCF0805FT511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT511K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0805FT511K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511K OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RMCF0805FT511K.pdf2.RMCF0805FT511K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0805FT511K
Číslo dielu RMCF0805FT511K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 511K OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12627022 pcs Dátový hárok 1.RMCF0805FT511K.pdf2.RMCF0805FT511K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RMCF odpor 511 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RMCF 1/10 511K 1% R