RGC0805FTC309K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC309K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC0805FTC309K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 309K OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RGC0805FTC309K.pdf2.RGC0805FTC309K.pdf
  • správa
Špecifikácie RGC0805FTC309K
Číslo dielu RGC0805FTC309K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 309K OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4060218 pcs Dátový hárok 1.RGC0805FTC309K.pdf2.RGC0805FTC309K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RGC odpor 309 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RGC 1/10 T2 309K 1% R