RGC0805FTC2M55
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RGC0805FTC2M55 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RGC0805FTC2M55
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 2.55M OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RGC0805FTC2M55.pdf2.RGC0805FTC2M55.pdf
  • správa
Špecifikácie RGC0805FTC2M55
Číslo dielu RGC0805FTC2M55 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 2.55M OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3922642 pcs Dátový hárok 1.RGC0805FTC2M55.pdf2.RGC0805FTC2M55.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.125W, 1/8W
Napätie - porucha 0805 Hrúbka (Max) ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria RGC
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená RGC 1/10 T2 2.55M 1% R