RC14KB18R0
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14KB18R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 18 OHM 1/4W 10% AXIAL
listoch: 1.RC14KB18R0.pdf2.RC14KB18R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14KB18R0
Číslo dielu RC14KB18R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 18 OHM 1/4W 10% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 589421 pcs Dátový hárok 1.RC14KB18R0.pdf2.RC14KB18R0.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 18 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/4 18 10% A