RC14KB160K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14KB160K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 160K OHM 10% 1/4W AXIAL
listoch: RC14KB160K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14KB160K
Číslo dielu RC14KB160K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 160K OHM 10% 1/4W AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 640326 pcs Dátový hárok RC14KB160K.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 160 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailný popis 160 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition zloženie Carbon Composition