RC14JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT110R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14JT110R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 110 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.RC14JT110R.pdf2.RC14JT110R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14JT110R
Číslo dielu RC14JT110R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 110 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 625381 pcs Dátový hárok 1.RC14JT110R.pdf2.RC14JT110R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 110 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/4 110 5% R