RC14JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC14JT100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.RC14JT100K.pdf2.RC14JT100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RC14JT100K
Číslo dielu RC14JT100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 567844 pcs Dátový hárok 1.RC14JT100K.pdf2.RC14JT100K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria RC odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/4 100K 5% R