RC12KT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT390R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12KT390R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390 OHM 1/2W 10% AXIAL
listoch: 1.RC12KT390R.pdf2.RC12KT390R.pdf
  • správa
Špecifikácie RC12KT390R
Číslo dielu RC12KT390R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 390 OHM 1/2W 10% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 579941 pcs Dátový hárok 1.RC12KT390R.pdf2.RC12KT390R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 390 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/2 390 10% R