RC12KT33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT33R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RC12KT33R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33 OHM 1/2W 10% AXIAL
listoch: 1.RC12KT33R0.pdf2.RC12KT33R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RC12KT33R0
Číslo dielu RC12KT33R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33 OHM 1/2W 10% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 525145 pcs Dátový hárok 1.RC12KT33R0.pdf2.RC12KT33R0.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
séria RC odpor 33 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RC 1/2 33 10% R