RAVF164DFT300K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT300K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF164DFT300K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 300K OHM 1206
listoch: 1.RAVF164DFT300K.pdf2.RAVF164DFT300K.pdf
  • správa
Špecifikácie RAVF164DFT300K
Číslo dielu RAVF164DFT300K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 300K OHM 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4455434 pcs Dátový hárok 1.RAVF164DFT300K.pdf2.RAVF164DFT300K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 300k
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Detailný popis 300k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals