RAVF164DFT2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT2K20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF164DFT2K20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
listoch: 1.RAVF164DFT2K20.pdf2.RAVF164DFT2K20.pdf
  • správa
Špecifikácie RAVF164DFT2K20
Číslo dielu RAVF164DFT2K20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4490960 pcs Dátový hárok 1.RAVF164DFT2K20.pdf2.RAVF164DFT2K20.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 2.2k
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Detailný popis 2.2k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals