PCB10JB4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB10JB4R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCB10JB4R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW
listoch: PCB10JB4R00.pdf
  • správa
Špecifikácie PCB10JB4R00
Číslo dielu PCB10JB4R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4753 pcs Dátový hárok PCB10JB4R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 1.902" L x 0.374" W (48.30mm x 9.50mm)
séria CB odpor 4 Ohms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená PCB 10 4 5% B