MR3FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FBR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MR3FBR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.MR3FBR100.pdf2.MR3FBR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie MR3FBR100
Číslo dielu MR3FBR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67241 pcs Dátový hárok 1.MR3FBR100.pdf2.MR3FBR100.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
séria MR odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MR 3 0.1 1% B
MR3-0.1F
MR3-0.1F-ND
MR30.1F
MR30.1F-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil zloženie Metal Foil