MR3FB25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FB25L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MR3FB25L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.025 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.MR3FB25L0.pdf2.MR3FB25L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie MR3FB25L0
Číslo dielu MR3FB25L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.025 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78371 pcs Dátový hárok 1.MR3FB25L0.pdf2.MR3FB25L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
séria MR odpor 25 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MR 3 0.025 1% B