MLFM1JTC150R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFM1JTC150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 5% 1W MELF 0207
listoch: MLFM1JTC150R.pdf
  • správa
Špecifikácie MLFM1JTC150R
Číslo dielu MLFM1JTC150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 5% 1W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 918279 pcs Dátový hárok MLFM1JTC150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFM odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 150 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film