MLFM1FTE100R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFM1FTE100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1% 1W MELF 0207
listoch: MLFM1FTE100R.pdf
  • správa
Špecifikácie MLFM1FTE100R
Číslo dielu MLFM1FTE100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1% 1W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 577114 pcs Dátový hárok MLFM1FTE100R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFM odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 100 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film