MLFM1FTC3R92
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFM1FTC3R92
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.92 OHM 1% 1W MELF 0207
listoch: MLFM1FTC3R92.pdf
  • správa
Špecifikácie MLFM1FTC3R92
Číslo dielu MLFM1FTC3R92 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.92 OHM 1% 1W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 684771 pcs Dátový hárok MLFM1FTC3R92.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFM odpor 3.92 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 3.92 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film