MLFM1FTC2R00
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFM1FTC2R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2 OHM 1% 1W MELF 0207
listoch: MLFM1FTC2R00.pdf
  • správa
Špecifikácie MLFM1FTC2R00
Číslo dielu MLFM1FTC2R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2 OHM 1% 1W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 726792 pcs Dátový hárok MLFM1FTC2R00.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFM odpor 2 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film