MLFA25FTC5K60
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA25FTC5K60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 5.6K OHM 1% 0.4W 1% 020
listoch: MLFA25FTC5K60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA25FTC5K60
Číslo dielu MLFA25FTC5K60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 5.6K OHM 1% 0.4W 1% 020 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1840022 pcs Dátový hárok MLFA25FTC5K60.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLFA odpor 5.6 kOhms
Výkon (watty) 0.4W, 2/5W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro MELF, 0204 Ostatné mená MLFA25FTC5K60CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 5.6 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film