MLFA25FTC510R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA25FTC510R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 510 OHM 1% 0.4W 1% 0204
listoch: MLFA25FTC510R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA25FTC510R
Číslo dielu MLFA25FTC510R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 510 OHM 1% 0.4W 1% 0204 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1699605 pcs Dátový hárok MLFA25FTC510R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLFA odpor 510 Ohms
Výkon (watty) 0.4W, 2/5W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro MELF, 0204 Ostatné mená MLFA25FTC510RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 510 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film