MLFA25FTC2R20
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA25FTC2R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 2.2 OHM 1% 0.4W 1% 0204
listoch: MLFA25FTC2R20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA25FTC2R20
Číslo dielu MLFA25FTC2R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 2.2 OHM 1% 0.4W 1% 0204 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1697465 pcs Dátový hárok MLFA25FTC2R20.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLFA odpor 2.2 Ohms
Výkon (watty) 0.4W, 2/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Ostatné mená MLFA25FTC2R20TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 2.2 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film