MLFA25FTC270K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA25FTC270K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 270K OHM 1% 0.4W 1% 020
listoch: MLFA25FTC270K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA25FTC270K
Číslo dielu MLFA25FTC270K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 270K OHM 1% 0.4W 1% 020 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1766802 pcs Dátový hárok MLFA25FTC270K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLFA odpor 270 kOhms
Výkon (watty) 0.4W, 2/5W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro MELF, 0204 Ostatné mená MLFA25FTC270KCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 270 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film