MLFA1FTC1K50
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA1FTC1K50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 1.5K OHM 1% 1W 1% 0207
listoch: MLFA1FTC1K50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA1FTC1K50
Číslo dielu MLFA1FTC1K50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 1.5K OHM 1% 1W 1% 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 781346 pcs Dátový hárok MLFA1FTC1K50.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFA odpor 1.5 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Original-Reel®
Balík / puzdro MELF, 0207 Ostatné mená MLFA1FTC1K50DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 1.5 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film