MLFA1FTC1K20
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA1FTC1K20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 1.2K OHM 1% 1W 1% 0207
listoch: MLFA1FTC1K20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA1FTC1K20
Číslo dielu MLFA1FTC1K20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 1.2K OHM 1% 1W 1% 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1034879 pcs Dátový hárok MLFA1FTC1K20.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFA odpor 1.2 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Ostatné mená MLFA1FTC1K20TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 1.2 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film