MCB7JB1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCB7JB1K60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.6K OHM 7W 5% AXIAL
listoch: MCB7JB1K60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCB7JB1K60
Číslo dielu MCB7JB1K60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.6K OHM 7W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 454879 pcs Dátový hárok MCB7JB1K60.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 1.378" L x 0.374" W (35.00mm x 9.50mm)
séria MCB odpor 1.6 kOhms
Výkon (watty) 7W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 1.6 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film