MCB5JB8K20
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCB5JB8K20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.2K OHM 5W 5% AXIAL
listoch: MCB5JB8K20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie MCB5JB8K20
Číslo dielu MCB5JB8K20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.2K OHM 5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 594461 pcs Dátový hárok MCB5JB8K20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.866" L x 0.374" W (22.00mm x 9.50mm)
séria MCB odpor 8.2 kOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 8.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film
zloženie Metal Oxide Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MCB7JB1K20
MCB7JB1K20
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 1.2K OHM 7W 5% AXIAL
Skladom: 396612 pcs
Stiahnuť ▼: MCB7JB1K20.pdf
RFQ
MCB5JB7K50
MCB5JB7K50
popis: RES 7.5K OHM 5W 5% AXIAL