MCB10JB20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCB10JB20K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20K OHM 10W 5% AXIAL
listoch: MCB10JB20K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCB10JB20K0
Číslo dielu MCB10JB20K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 20K OHM 10W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 381723 pcs Dátový hárok MCB10JB20K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 1.890" L x 0.374" W (48.00mm x 9.50mm)
séria MCB odpor 20 kOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 20 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film