MCB10JB12K5
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCB10JB12K5
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12.5K OHM 10W 5% AXIAL
listoch: MCB10JB12K5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCB10JB12K5
Číslo dielu MCB10JB12K5 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 12.5K OHM 10W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 383971 pcs Dátový hárok MCB10JB12K5.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 1.890" L x 0.374" W (48.00mm x 9.50mm)
séria MCB odpor 12.5 kOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovosť - Detailný popis 12.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film