KAL50FB300R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB300R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL50FB300R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 300 OHM 1% 50W
listoch: 1.KAL50FB300R.pdf2.KAL50FB300R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL50FB300R
Číslo dielu KAL50FB300R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 300 OHM 1% 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66427 pcs Dátový hárok 1.KAL50FB300R.pdf2.KAL50FB300R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) séria KAL
odpor 300 Ohms Výkon (watty) 50W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená KAL 50 300 1% B