KAL50FB2R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB2R50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL50FB2R50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 50W
listoch: 1.KAL50FB2R50.pdf2.KAL50FB2R50.pdf
  • správa
Špecifikácie KAL50FB2R50
Číslo dielu KAL50FB2R50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52123 pcs Dátový hárok 1.KAL50FB2R50.pdf2.KAL50FB2R50.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) séria KAL
odpor 2.5 Ohms Výkon (watty) 50W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.641" (16.28mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 2.5 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor