KAL10JB5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL10JB5R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL10JB5R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 5 OHM 5% 12.5W
listoch: 1.KAL10JB5R00.pdf2.KAL10JB5R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL10JB5R00
Číslo dielu KAL10JB5R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 5 OHM 5% 12.5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77500 pcs Dátový hárok 1.KAL10JB5R00.pdf2.KAL10JB5R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) séria KAL
odpor 5 Ohms Výkon (watty) 12.5W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená KAL 10 5 5% B