KAL10JB1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL10JB1R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 12.5W
listoch: KAL10JB1R20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL10JB1R20
Číslo dielu KAL10JB1R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 12.5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75003 pcs Dátový hárok KAL10JB1R20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) séria KAL
odpor 1.2 Ohms Výkon (watty) 12.5W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.421" (10.70mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 1.2 Ohms ±5% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor