KAL100JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL100JB33R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W
listoch: KAL100JB33R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL100JB33R0
Číslo dielu KAL100JB33R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9709 pcs Dátový hárok KAL100JB33R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±30ppm/°C
Veľkosť / rozmer 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) séria KAL
odpor 33 Ohms Výkon (watty) 100W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.791" (45.50mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 33 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor